+90 312 285 53 59


info@adamor.com.tr

1403 Cad. 10/5

Balgat/ANKARA

Akademik Yayın Danışmanlığı

  • Anasayfa
  • /
  • Akademik Yayın Danışmanlığı
Akademik Yayın Danışmanlığı

ADAMOR Toplum Araştırmaları Merkezi, kurumlara akademik yayın konusunda içerik hazırlık desteği sunmaktadır. Geniş akademik kadrosu ile uluslararası akademik yayın kriterlerine uygun bir şekilde hazırladığı yayın içerikleri ile bilimsel yayın üretimi yapmaktadır.   
 
HAK-İŞ ULUSLARARASI EMEK VE TOPLUM DERGİSİ
HAK-İŞ ULUSLARARASI EMEK VE TOPLUM DERGİSİ, ADAMOR Toplum Araştırmaları Merkezi tarafından HAK-İŞ Konfederasyonu adına hazırlanan bilimsel ve hakemli bir dergidir. Türkiye’nin en önemli işçi sendikalarından biri olan HAK-İŞ Konfederasyonu bünyesinde çıkartılan derginin temel amacı bilimsel bir perspektifle çalışma hayatını bütün yönleriyle ele alarak akademik bilgi üretilmesini ve üniversitelerde üretilen bilgiye bir alan açmayı hedeflemektedir. Dergi sadece çalışma hayatının değil toplumu ilgilendiren bütün konu ve kavramlara açık bir şekilde yayın yapmaktadır. 6 aylık periyotlarla çıkan dergi 2012 yılında çıkmaya başlamıştır.
 
 
GENÇLİK ARAŞTIRMALARI DERGİSİ (Journal of Yout Research)
Gençlik Araştırmaları Dergisi, gençliğin temel sorun alanlarından hareketle eğitimden sosyal hayata bütüncül bir yaklaşımla gençlik kavramını ve spor kavramını bilimsel bir perspektifle ele alarak akademik bilgi üretilmesini teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Bilimsel dergi niteliğinde yayına hazırlanan çalışma gençliğin bütün problem ve ilgi alanları ve spor branşlarının yanı sıra disiplinler arası bir perspektifle hem gençlik sorunlarına çözüm üretmeyi hem de sporun gelişimine katkı sunmayı da hedeflemektedir. Gençlik ve Araştırmaları Dergisi hakemli bir dergi kimliği ile akademik yayın yapmaktadır. ADAMOR Toplum Araştırmaları Merkezi tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı’na hazırlanan dergi 6 ayda bir yayınlanmaktadır.

Bize Katılın

Proje bazlı araştırmalarımızda ekibimizde yer almak ister misiniz?